Mycie, czyszczenie i utrzymanie budynków

Mycie, czyszczenie i utrzymanie budynków

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres dotyczący utrzymania budynków: mycie wysokościowe, czyszczenie, malowanie czy odśnieżanie.

ODŚNIEŻANIE DACHÓW/ZBIJANIE SOPLI

Jeśli pokrywa śniegu zalega na dachu i przekracza dopuszczalne normy, to czas na odśnieżanie! Grupa Alpinistyczna ASAP specjalizuje się w zakresie odśnieżania dachów oraz usuwania sopli i nawisów śnieżnych. Wykonujemy pracę na obiektach takich jak: hale magazynowe, przemysłowe, handlowe, bloki mieszkalne czy domy prywatne. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie wysokościowym. Posiadamy niezbędne badania i szkolenia oraz ubezpieczenie OC.

CZYSZCZENIE I MALOWANIE HAL

W naszej ofercie znajdziecie czyszczenie i malowanie hal metodą dostępu alpinistycznego. Czyszczenie i mycie w trudno dostępnych miejscach np.
w halach magazynowych, fabrykach, czy silosach za pomocą dostępu linowego to czasami jedyne rozwiązanie. Nasze doświadczenie pomaga w planowaniu takich prac bezpiecznie i wydajnie. Dopasowujemy sposób i środki czyszczące do środowiska w jakim wykonywane są prace. Wykonywaliśmy malowanie na wielu klasycznych obiektach : blokach mieszkalnych, ale również na
“trudnych” obiektach : rafinerii , silosach, masztach energetycznych.
Każde miejsce zostało zabezpieczone, a technika malowania dostosowana
do panujących warunków.

MYCIE WYSOKOŚCIOWE

To najszybszy, nieinwazyjny i najtańszy sposób mycia powierzchni szklanych oraz elewacji budynków. W porównaniu do dostępu z rusztowań czy podnośników - mycie z dostępu linowego nie potrzebuje specjalnych zezwoleń i określonego zewnętrznego dostępu.
Używamy tradycyjnych myjek i ściągaczek oraz atestowanych detergentów. Posiadamy możliwość mycia pod ciśnieniem, również ciepłą wodą. Wykonujemy mycie wysokościowe powierzchni szklanych i elewacji na zewnątrz i wewnątrz budynków mieszkalnych, hal, biurowców.

Zadzwoń lub napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

501 77 33 44